0535 564 31 88


Hakkımızda

Sunulan her hizmette,her geçen gün daha da öne çıkan Erzincan Kardeşler Oto Kurtarma kalitesinin asıl nedeni; genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları konuya tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişim..

Erzincan Kardeşler Oto Kurtarma kurulduğu günden bugüne kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti 7 gün 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek için çalışıyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş altyapı sistemleriyle desteklediği, uzman personeli ile çağın en önemli değeri olan hizmette kalite ve hızı ön planda tutuyoruz.

 Çalışanlarının motivasyonuna verdiği önem, firmamız kültürünün önemli bir parçası olan "kalite bireyde başlar" sloganıyla sürekliliğini sağladığı hizmet kalitesi, firmamızın uzman kadrosuyla size ulaşıyor.Çalışanları ve müşterileriyle sürdürdüğü şeffaf çalışma politikası firmamızın dinamik hizmet anlayışıyla bütünleşiyor.

Oto Kurtarma  sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Erzincan Kardeşler Oto Kurtarma olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.